Sistemul educațional raional
Clama
Denumirea Instituției Nume director Prenume director Numărul de telefon Adresa instituției Email
LT Lăpuşna Rotaru Viorica 269-51521 s. Lăpuşna, raionul Hînceşti lapusna@mail.ru
LT ”Dimitrie Cantemir” Sprînceană Elena 269-71220 s. Crasnoarmeiscoe, raionul Hînceşti ltd-crasn@mail.ru
LT ”Mihai Eminescu” Plăcintă Ana 269-22285, 25286 or. Hînceşti, str. M. Eminescu, 43 mihai-eminescu_3@mail.ru
LT ”Mihail Sadoveanu” Cojocaru Maria 269-22145, 23542 or. Hînceşti, str. Mihail Sadoveanu, 26 sadoveanu08@mail.md
LT ”Mihail Lomonosov” Tanurcova Natalia 269-23909, 25761 or. Hînceşti, str. M.Hâncu, 126 lomonosov2@rambler.ru
LT ”Ştefan Holban” Macari Tamara 269-28251 s. Cărpineni, raionul Hînceşti ltcarpineni@yahoo.com
LT ”Universum” Lozovoi Ana 269-50561 s. Sărata Galbenă, raionul Hînceşti liceul_universum@mail.ru
Complexul educațional GM-Grădiniță Cărpineni Solomei Elena 269-28985 s. Cărpineni, raionul Hînceşti gmn3carpineni@gmail.com
Complexul educațional GM-Grădiniță Cotul Morii Dănilă Rita 269-77712 s. Cotul Morii, raionul Hînceşti gimnaziul.cm@mail.ru
Complexul educațional GM-Grădiniță Pervomaiscoe Maxim Maria 269-41323 s. Pervomaiscoe, raionul Hînceşti topascoala@mail.md
Complexul educațional GM-Grădiniță ”Ksenia Evteeva” Zaplitnaia Maria 269-78284 s. Ivanovca, raionul Hînceşti ivanovca2008@rambler.ru
Complexul educațional GM-Grădiniță ”Vasile Movileanu” Bânzaru Maria 269-44211 s. Secăreni, raionul Hînceşti gmvasilemovileanu@mail.ru
GM Bălceana Crețu Sofia 269-38225 s. Bălceana, raionul Hînceşti gimnaziul.balceana@mail.ru
GM Bobeica Berehoi Ana 269-56285 s. Bobeica, raionul Hînceşti gmbobeica@gmail.com
GM Boghiceni Putină Ioana 269-42221 s. Boghiceni, raionul Hînceşti gimn.boghiceni@gmail.com
GM Bozieni Panico Elena 269-59241 s. Bozieni, raionul Hînceşti bozieni.hincesti@gmail.com
GM Bujor Moșneaga Vera 269-72269 s. Bujor, raionul Hînceşti scoalabujor@mail.ru
GM Călmăţui Dodu Nicolae 269-32260 s. Călmăţui, raionul Hînceşti scoalacalmatui@mail.ru
GM Caracui Iurceac Nina 269-31231 S. Caracui, raionul Hînceşti gimcaracui@mail.ru
GM Căţeleni Sîrbu Maria 269-53301 s. Căţeleni, raionul Hînceşti sirbu.maria2010@yandex.ru
GM Dancu Grigoreţ Nina 269-64463 s. Dancu, raionul Hînceşti gimnaziuldancu@gmail.com
GM Drăguşenii Noi Corniță Angela 269-36213 s. Drăguşenii Noi, raionul Hînceşti gmdrag_noi@mail.ru
GM Fundul Galbenei Bodişteanu Tatiana 269-75607 s. Fundul Galbenei, raionul Hînceşti fundulgalbenei@mail.ru
GM Logăneşti Ochişor Valentina 269-57317 s. Logăneşti, raionul Hînceşti ochisor_director@mail.ru
GM Mereşeni Mititelu Violeta 269-74240 s. Mereşeni, raionul Hînceşti sm_mereseni@mail.ru
GM Mingir Lazăr Maria 269-76283 s. Mingir, raionul Hînceşti gimnaziulmingir@mail.ru
GM Mireşti Creţu Elena 269-63415 s. Mireşti, raionul Hînceşti cretu_elena@mail.md
GM Obileni Larschi Ala 269-35219 s. Obileni, raionul Hînceşti obileni@gmail.com
GM Oneşti Adam Tamara 269-58227 s. Oneşti, raionul Hînceşti onesti@inbox.ru
GM Păşcani Ursu Ecaterina 269-43224 s. Păşcani, raionul Hînceşti pascani@bk.ru
GM Pereni Odajiu Nelea 269-40214 s. Pereni, raionul Hînceşti gimnaziul.pereni@mail.ru
GM Pogăneşti Şapoglov Galina 269-48217 s. Pogăneşti, raionul Hînceşti gal47bor@gmail.com
GM Tălăieşti Bostan - Chirinciuc Nadejda 269-71206 s. Tălăieşti, raionul Hînceşti talaiesti.gim@mail.ru
GM Voinescu Smochină Doinița 269-45274 s. Voinescu, raionul Hînceşti gcojocaru@mail.ru
GM ”Alexandru Donici” Bezer Maria 269-33242 s. Ciuciuleni, raionul Hînceşti donici.ciuciuleni@gmail.com
GM ”Anton Bunduchi” Gîrleanu Pantelimon 269-52297 s. Buţeni, raionul Hînceşti scoalabt@yahoo.com
GM ”Cezar Radu” Rusu Maria 269-54349 s. Leuşeni, raionul Hînceşti rusu.1962@mail.ru
GM ”Constantin Tănase” Mardare Galina 269-79248 s. Nemţeni, raionul Hînceşti gm.nemteni@mail.ru
GM ”Dumitru Crețu” Cărpineni Călugăreanu Vera 269-28435 s. Cărpineni, raionul Hînceşti carpg2@rambler.ru
GM ”Mihai Viteazul” ISTRATI Dumitru 269-23161 or. Hînceşti, str. Şleahul Mereşenilor ,16 scoala-1@mail.ru
GM ”Mitropolitul Anton Plămădeală”, filiala GM Logănești Ochișor Valentina 269-55219 s. Stolniceni, raionul Hînceşti gm.stolniceni@mail.ru
GM ”Serghei Anisei” Donică Liuba 269-70227 s. Negrea, raionul Hînceşti gimn_negrea@mail.md
GM ”Sergiu Andreev” Gherela Galina 269-47219 s. Cioara, raionul Hînceşti gimnaziucioara@gmail.com
Şcoala primară grădiniţă Horjeşti Tornea Gheorghe 269-37235, 37340 s. Horjeşti, raionul Hînceşti horjesti@mail.ru
Şcoala primară grădiniţă Şipoteni Olaru Vera 269-65276 s. Şipoteni, raionul Hînceşti sipotenigim@rambler.ru
Grădiniţa Bălceana Raşcu Tatiana 269-38-549 s. Bălceana, raionul Hînceşti
Grădiniţa Bobeica Eremia Iulia 269-56-395 s. Bobeica, raionul Hînceşti
Grădiniţa Boghiceni Brînzaru Vera 269-42-327 s. Boghiceni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Bozieni Vatamanu Vera 269-59-430 s. Bozieni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Bujor Eşanu Maria 269-92-534 s. Bujor, raionul Hînceşti
Grădiniţa Buţeni Garbuz Elena 269-52-661 s. Buţeni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Caracui Arcuş Zinaida 269-31-587 / 31-637 s. Caracui, raionul Hînceşti
Grădiniţa Cărpineni nr. 3 Şendrea Elena 269-27-620 s. Cărpineni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Căţeleni Sîrbu Valentina 269-53-325 s. Căţeleni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Cioara Olednic Cicilia 269-47-600 s. Cioara, raionul Hînceşti
Grădiniţa Ciuciuleni Caminschi Maria 269-34-367 s. Ciuciuleni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Crasnoarmeisc gr. 1 Grubleac Svetlana 269-93-662 s. Crasnoarmeiscoe, raionul Hînceşti
Grădiniţa Crasnoarmeisc gr. 2 Ceaglei Emilia 269-93-663 s. Crasnoarmeiscoe, raionul Hînceşti
Grădiniţa Crasnoarmeisc gr. 3 Sinenoc Anastasia 269-93-664 s. Crasnoarmeiscoe, raionul Hînceşti
Grădiniţa Dahnovici Comîndaru Lilia 269-56-942 s. Dahnovici, raionul Hînceşti
Grădiniţa Dancu Rachiu Lilia 269-64-349 s. Dancu, raionul Hînceşti
Grădiniţa Drăguşeni Beregoi Vera 269-93-673 s. Drăguşeni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Drăguşenii-Noi Gonţa Viorica 269-36-708 s. Drăguşenii-Noi, raionul Hînceşti
Grădiniţa Fârlădeni Vatamanu Vera 269-30276 s. Fârlădeni, raionul Hînceşti spg_firladeni@mail.ru
Grădiniţa Fîrlădeni Zadic Elena 269-30-404 s. Fîrlădeni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Fundul Galbenei Bodişteanu Olesea 269-75-375 s. Fundul Galbenei, raionul Hînceşti
Grădiniţa Ivanovca Ţîbuleac Nina 269-93-736 s. Ivanovca, raionul Hînceşti
Grădiniţa Lăpuşna Stanciu Valentina 269-51-515 s. Lăpuşna, raionul Hînceşti
Grădiniţa Leuşeni Gheorghiu Nina 269-54-241 s. Leuşeni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Logăneşti Dancu Viorica 269-57-202 s. Logăneşti, raionul Hînceşti
Grădiniţa Mereşeni Munteanu Nina 269-74-486 s. Mereşeni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Mingir Bordianu Sofia 269-76-301 s. Mingir, raionul Hînceşti
Grădiniţa Mireşti Creţu Feodora 269-63-406 s. Mireşti, raionul Hînceşti
Grădiniţa Negrea Mangîr Eugenia 269-70-234 s. Negrea, raionul Hînceşti
Grădiniţa Nemţeni Crivda Aurelia 269-79-467 s. Nemţeni, raionul Hînceşti
Grădiniţa nr. 1 Florea Valentina 269-22853 oraşul Hînceşti
Grădiniţa nr. 3 Malanici Angela 269-23801 oraşul Hînceşti
Grădiniţa nr. 4 Dubceac Ana 269-23763 oraşul Hînceşti
Grădiniţa nr. 6 Deliu Elizaveta 269-23059 oraşul Hînceşti
Grădiniţa nr. 7 Tacu Lilia 269-22159 oraşul Hînceşti
Grădiniţa Obileni Andros Aliona 269-35-596 s. Obileni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Oneşti Furtună Valentina 269-58-451 s. Oneşti, raionul Hînceşti
Grădiniţa Paşcani Tiron Nina 269-43-431 s. Paşcani, raionul Hînceşti
Grădiniţa Pereni Vlasa Natalia 269-40-461 s. Pereni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Pervomaisc Boghi Elena 269-41-324 s. Pervomaiscoe, raionul Hînceşti
Grădiniţa Pogăneşti Patraşcu Maria 269-48-336 s. Pogăneşti, raionul Hînceşti
Grădiniţa Sărata-Galbenă nr. 1 Solomon Tatiana 269-50-999 s. Sărata-Galbenă, raionul Hînceşti
Grădiniţa Sărata-Galbenă nr. 2 Şalopa Natalia 269-60-265 s. Sărata-Galbenă, raionul Hînceşti
Grădiniţa Sărata-Galbenă nr. 3 Vlas Svetlana 269-50-309 s. Sărata-Galbenă, raionul Hînceşti
Grădiniţa Sărata-Mereşeni Şalopa Nadejda 269-39-355 s. Sărata-Mereşeni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Secăreni Cojocaru Valentina 269-44-235 s. Secăreni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Sofia Chirtoacă Vera 269-49-452 s. Sofia, raionul Hînceşti
Grădiniţa Stolniceni Svistal Maria 269-55-595 s. Stolniceni, raionul Hînceşti
Grădiniţa Voinescu gr. 1 Curtiş Elizaveta 269-45-529 s. Voinescu, raionul Hînceşti
Grădiniţa Voinescu nr. 2 Fordea Eugenia 269-45-526 s. Voinescu, raionul Hînceşti
Şcola-internat pentru copii orfani şi copii rămaşi fără îngrijirea parinţilor Cărpineni Ţenu Tudor 269-26021 s. Cărpineni, raionul Hînceşti scoalainternatcarpineni@mail.ru
Şcola-internat specială de cultură generală pentru copii cu consecinţe de poliomielită şi paralizie cerebrală Hînceşti Gospodinov Rodica 269-22702 oraşul Hînceşti scoala_internat@mail.ru
Button Home Button Top of Page